2015-10-06

Pracownicy

ADMINISTRACJA:

Sekretariat

tel. 89 612 05 00

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.pl

 

Magdalena Statucka

Z-ca Dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego

tel. 89 612 05 02

e-mail: m.statucka@opnt.olsztyn.pl

 

Magdalena Ben-Rynkiewicz

Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości

tel. 89 612 05 05

e-mail: m.ben-rynkiewicz@opnt.olsztyn.pl

 

Anna Golon

Główny Księgowy

tel. 89 612 05 20

e-mail: a.golon@opnt.olsztyn.pl

 

Agnieszka Kawka

Inspektor ds. szkoleń i doradztwa

tel. 89 612 05 04

 

e-mail: a.kawka@opnt.olsztyn.pl

 

Julia Ruchlewicz

Inspektor ds. administracyjnych

tel. 89 612 05 14

e-mail: j.ruchlewicz@opnt.olsztyn.pl

 

Maria Zarzycka

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

tel. 89 612 05 09

e-mail: m.zarzycka@opnt.olsztyn.pl

 

Ewa Kowalska

Inspektor ds. laboratoriów

tel. 89 612 05 10

e-mail: e.kowalska@opnt.olsztyn.pl

 

Marcin Foss

Informatyk

tel. 89 612 05 06

e-mail: m.foss@opnt.olsztyn.pl

 

Beata Mędrek-Żęgota

Specjalista ds. Organizacyjno-Technicznych

tel. 89 612 05 11

e-mail: b.zegota@opnt.olsztyn.pl